Aldona Żejmo Kudelska

Aldona Żejmo-Kudelska Drama WayTrener warsztatu rekomendowany przez PTP i STOP, absolwentka IPSiR UW. Dyplomowany instruktor teatralny, instruktor dramy (szkolenie w ASSITEJ i CODN). Uczestniczka profesjonalnych treningów aktorskich Adriana Jacksona w Cardboard Citizens, uczennica Johna Somersa, absolwentka warsztatów dramowo-teatralnych prowadzonych przez angielskich metodyków m.in. Kate O'Malley, Sandrę Hesten. Uczestniczka szkoleń organizowanych przez Cardboard Citizens, British Association of Dramatherapists (Londyn).

Od 2002 roku współtwórczyni i realizatorka wielu projektów dramowych i teatralnych: „Start - art - projekt pracy teatralnej z młodzieżą Pragi Północ", „Portrety" i „Miejsca" - projekty Teatru ze społecznością lokalną Pragi Północ, „Na krawędzi" i „Wielogłos" - projekty Teatru w edukacji. Przy realizacji powyższych projektów współpracowała z Adamem Sajnukiem (Teatr Konsekwentny), a powstałe w ramach projektów spektakle weszły do repertuaru Teatru.

Autorka artykułów na temat Teatru w edukacji i dramy, organizator dwóch Międzynarodowych Konferencji Dramowych (2003 i 2007). Fundator i Prezes Fundacji Edukacji i Kultury Drama Way.