Maria Kwiatek

Maria KwiatekStudiowała na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz na Wydziale Pedagogicznym UW. Absolwentka Akademii Młodzieżowych Inicjatyw Profilaktycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stypendystka programu Leonardo da Vinci na Uniwersytecie w Winchester, gdzie szkoliła się w metodzie dramy i teatru w edukacji.

Wychowawca i prowadząca warsztaty dla dzieci i młodzieży (m.in.: Ośrodek Terapii Dziecka w Środowisku, Centrum Sztuki Współczesnej, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Akademia Zabawy i Twórczego Rozwoju Edukado). W latach 2010-2012 koordynator projektu unijnego nt. profilaktyki i pomocy psychologicznej młodzieży „Psychospace.pl”.

Od 2008 r. realizuje projekty dramowo-teatralne dla młodzieży i dorosłych specjalizując się w pracy metodą Teatru Forum. Członek Zarządu Drama Way Fundacji Edukacji i Kultury.