Projekty

Realizacją projektów dramowych i dramowo-teatralnych zajmujemy się od 2000 roku. W roku 2004 zrealizowaliśmy - we współpracy i pod superwizją Johna Somersa - nasz pierwszy projekt Teatru w Edukacji. W kolejnych latach - zafascynowani ideami Teatru ze społecznością i Teatru Forum - stworzyliśmy i przeprowadziliśmy pierwsze działania bazujące na ww koncepcjach. Od 2012 roku prowadzimy intensywną działalność szkoleniową prowadząc Kursy Teatru Forum i Teatru ze społecznością, w trakcie których przekazujemy wiedzę i doświadczenie innym osobom zainteresowanym tymi formami pracy.  W pracy z drugim człowiekiem blisko nam do takich koncepcji jak: psychologia humanistyczna, profilaktyka pozytywna, filozofia i metodyka Augusto Boala i Johna Somersa.
Tworzone projekty konsultujemy ze specjalistami; wśród instytucji, które doceniły jakość naszyh działań są m.in. Instytut Psychiatrii i Neurologii - Pracownia PRO-M, Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, a także wiele szkół i Ośrodków Pomocy Społecznej.

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

Zachęcamy do zapoznania się z projektami realizowanymi przez naszą Fundację:

Zdjęcia a także dodatkowe informacje na temat prowadzonych przez Fundację projektów można także znaleźć na profilu FB.