Teatr przebudzenia

Sara Clifford, Anna Herrmann "Teatr Przebudzenia. Praktyczny przewodnik dla instruktorów prowadzących zajęcia teatralne z młodzieżą"

Książka to podręcznik skierowany do osób pracujących z młodzieżą, które chcą wykorzystać w swoich zajęciach dramę i techniki teatralne. Książka zawiera szczegółowe wskazówki na temat tworzenia młodzieżowego teatru otwartego na problemy społeczne.

Zamówienia:

1. Zamówienia prosimy składać mailowo na adres: wydawnictwo@dramaway.pl wraz z podaniem:

adresu korespondencyjnego do wysyłki książki
ilości zamawianych egzemplarzy
2. Prosimy o dokonanie przelewu w wysokości 44,90 PLN (39,90 PLN - koszt książki + 5 PLN - koszt wysyłki) * ilość zamawianych egzemplarzy na konto:

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

ul. Chocimska 12 m.4

Bank Millennium SA
61 1160 2202 0000 0001 8693 6360

TYTUŁ przelewu: "Teatr przebudzenia x liczba zamawianych egzemplarzy + sposób odbioru (np. "Teatr przebudzenia" x 1 sztuka, wysyłka)

3. Po otrzymaniu maila z zamówieniem oraz wpłynięciu przelewu na konto Fundacji, potwierdzimy realizację zamówienia:)